TSSK ile Meteksan Savunma B2B Etkinliği

TSSK ile Meteksan Savunma B2B Etkinliği

Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi’ne (TSSK) üye 34 firmadan 62 yetkilinin katılımı ile 24 Eylül 2019 tarihinde “TSSK – Meteksan Savunma B2B Etkinliği” gerçekleştirildi.

TSSK Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Üyesi Burak Akbaş’ın konuşmasıyla başlayan etkinlik, Meteksan Savunma Sanayii A.Ş. Tedarik Zinciri Müdürü Muzaffer Öztürk’ün sunumuyla devam etmiştir. Sayın Öztürk konuşmasında; tedarik zincir yönetimi, satın alma süreçleri ve alt yüklenici seçimi konularında katılımcılara bilgi vermiştir. Sunumların ardından, firmalarımız ile Meteksan Savunma’nın satın alma ve mühendislik ekiplerinden gelen 14 yetkili arasında B2B görüşmeleri gerçekleştirilmiştir. Etkinlik kapsamında gerçekleşen 32 B2B görüşmesinde, firmalarımızın yetenek ve kabiliyetleri Meteksan Savunma ile paylaşılmış ve olası iş birlikleri değerlendirilmiştir. Ayrıca etkinlik boyunca firmalarımız birbirleriyle tanışma ve iletişim kurma fırsatı da yakalamışlardır.

Etkinlik hakkında MSI Dergisi’nde çıkan haberin linki;  http://www.milscint.com/tr/meteksan-savunma-ve-tssk-firmalari-b2b-etkinligiyle-yeni-is-birliklerine-kapi-araladi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir