TSSK 4. Olağan Seçimli Genel Kurulu

TSSK 4. Olağan Seçimli Genel Kurulu

Bilindiği üzere Kümelenmemiz kurulduğu günden bu yana gönüllülük esaslı bir Yönetim Kurulu anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. TSSK Yönetim Kurulu üyeleri, her iki yıllık süreçte küme yol haritasının belirlenmesi, geleneksel hale gelmiş TSSK Proje Pazarı’nın düzenlenmesi, ilgili kurum ve kuruluşlarla iş birliklerini geliştirmesi ve diğer birçok konuda kümelenmemize öncülük etmektedir.

Mevcut Yönetim Kurulu’nun görev süresinin sona ermesi nedeniyle, yeni Yönetim Kurulu’nun oluşturulacağı seçim süreci başlamıştır. Bu doğrultuda TSSK Genel Kurulu’nun, 20 Ocak 2022 tarihinde 15.00-17.00 saatleri arasında çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilmesi kararlaştırılmıştır. Genel Kurul kapsamında geçmiş dönemde yapılan çalışmalar sizlere aktarılacak ve yeni Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi gerçekleştirilecektir. Genel Kurul’da, sizleri aramızda görmekten ve kümemizin yeni yol haritasının belirlenmesi sürecinde değerli görüşlerinizi almaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Bu kapsamda Genel Kurul’a katılmak isteyenlerin koray.cakir@odtuteknokent.com.tr adresine e-posta gönderilmesini rica ederiz.

Genel Kurul programı ve online katılım linki, katılacak firma yetkililerine daha sonra iletilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir